Well teknesiyle onlarca engelli dostumuzun denizi deneyimlemesini sağladık

Ziyaretçi Notları

 • Öncelikle böyle bir düşünce için çok teşekkür ederiz. Dünyada engelsiz hiçbir insan yoktur. Hepimiz engelliyiz. Tabi bazılarımız bizlerden biraz daha farklı. Onlara yardımcı olmak sizlerin ve bizlerin vicdani borcudur. Bize böyle güzel bir gün yaşattığınız için çok teşekkür ederiz.

  Damla ve Şahin Şimşek
 • Didim ve Yöresi Engelliler Derneği olarak bizlerle iletişime geçip bu imkanı engelli kardeşlerime ve ailelerine sunduğunuz için teşekkür ederim. Engelli kardeşlerimin ve ailelerinin bir günde iki saat de olsa gözlerindeki mutluluğu, yüzlerindeki tebessümü görmek çok güzeldi.

  Herşey için teşekkürler.

  Zeynep Karakılçık (Dernek sekreteri)
 • Hayatımız boyunca geçirdiğimiz en güzel gündü. Harika bir etkinklik oldu. Çocuklarımız ve biz aileler için çok değişik bir gün oldu. Anlatacak, duygularımı ifade edecek kelime yok. İlginiz ve emeğiniz için de çok çok teşekkürler.

  Deren Özkan (Engelli annesi)

Röportajlar

 • Mazeret Yok! Her Şey Mümkün…

  D-Marin Marinalar Grubu’nun ev sahipliğinde, sosyal sorumluluk programı kapsamında geziler düzenleyen ve engelli kişileri denizle buluşturan Well teknesinin çok özel bir konuğu vardı: Geoff Holt. Büyük Britanya’yı yelkenliyle tek başına ...

  RÖPORTAJI OKU
Wellabled Copyright 2015 All Reserved